שרים

להקה לארועים, להקת שירה בציבור ישראלית שיוצרת עבורכם מסיבה עברית

כל להקה Live לאירועים משדרגת את המסיבה, אך להקת שירה בציבור ישראלית שתרים מסיבה עברית היא השילוב המושלם לארוע. אנחנו להקה לאירוע חברה או לארוע משפחתי, מופע מוסיקלי אינטראקטיבי בשיתוף הקהל הוא בחירה מעולה, אם הקהל שלכם ישראלי, אנחנו אתכם. להקת “הידועים בציבור” מציבים בתכנית “מסיבה עברית LIVE”  רף חדש של רמת אנרגיות שיעיפו את רחבת הריקודים שלכם. מידת ההשקעה שלנו ביצירת החיבור עם הקהל אינה נגמרת. אנו שמחים לרדת אתכם אל הפרטים הקטנים, לבחור שירים, לשמוע העדפות ולהפיק את הערב ביחד אתכם. בחירת המוסיקה לרחבת הריקודים היא מלאכת מחשבת. הנוסחה שלנו לסחוף את הקהל פשוטה – מתחילים עם שירים מרגשים וממשיכים אל השירים המקפיצים. הטירוף ברחבת הריקודים הוא הדרייב שמניע את המופע של הלהקה ומשפיע על בחירת השירים שננגן.

להקת “הידועים בציבור” היא להקת אירועים מגובשת של ארבעה חברים קבועים – איתי, ארז, טל ויותם, את הכימיה והאש בין חברי הלהקה, תחושו מייד. אנחנו להקה לארוע חברה ולכל אירוע ששווה לציין, אנחנו כאן לשמח! שנים של ניסיון על הבמה ומאות ארועים מרגשים ומגבשים לימדו אותנו ליצור אווירה משוחררת ומשחררת, להקפיץ ולכבוש את הקהל.  צעירים ומבוגרים צעירים בנפשם, ידבקו יחדיו על רחבת הריקודים.

כלהקה לארועים אנו מציעים מופע בשם “מסיבה עברית LIVE” עם רפרטואר ישראלי שופע, המופע שלנו מתעדכן ומתכתב כל הזמן עם להיטי התקופה ועם להיטים ושירים ישראליים מכל הזמנים שמקבלים עיבוד ייחודי. זה רפרטואר הרוק הישראלי הרחב בישראל עם מעל ל-1,000 שירים בהתאמה לארוע שלכם – קלאסיקות מכל הזמנים בעיבודים סוחפים לרחבת הריקודים.

אם חיפשתם להקה לארוע משפחתי או להקה לארוע עסקי – פנו אלינו! ספרו לנו הכל על הקהל שלכם ומה אתם חולמים שננגן ונבצע ואנחנו נכין לכם את מסיבת רחבת הריקודים המושלמת. אנחנו הרי התפרסמנו כלהקה לאירוע חברה, אנו יודעים “לקרוא” את הקהל שלנו ולהגיש לו רצף מוסיקלי שמותאם לפי האנשים שרוקדים ברחבת הריקודים ובהתאם לבחירותיכם והעדפותיכם למסגרת המוזיקלית הרצויה והמבוקשת מתוך הרפרטואר הרחב של הלהקה. אנחנו אוהבים לנגן, לשיר ולהופיע והכי אוהבים לראות את החיוכים, את הקהל הרוקד ואת השילובים המעניינים של האנשים שמתחברים. לכו על ישראלי!

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

גלילה למעלה